Krst  vína  značky  JAGUAR  Collection

       Vína JAGUAR Collection majú výnimočnú chuť, farbu a vôňu.

        Šampiónom vína JAGUAR Collection ACA*** Nitra 
        sa stalo červené víno odrody DUNAJ značky RUNA a sekt PÁLFY.

Mesto Nitra je známe aj kvalitným vínom a kolekcie Vína Nitra sú stále obľúbenejšie. Aj preto sa u nás v Nitre začiatkom septembra 2017 uskutočnil jedinečný event plný chutí a vôní, kde tím ACA*** slávnostne so svojimi partnermi pokrstil novú kolekciu vína JAGUAR Collection. Vína JAGUAR Collection sú výnimočnej kvality. Ich príbeh sa zrodil zahájením výstavby priemyselného parku Jaguar Land Rover a uvedením do prevádzky Agro Complex Apartments *** Nitra.

Dokonalá kombinácia sladkého hrozna, vône korenín, farieb jesenného ovocia a vyvážená chuť vína JAGUAR Collection priniesli hosťom podujatia príjemný emocionálny zážitok. Počas eventu konateľ firmy W Complex Vladimír Ludvík uviedol hostí do príbehu a histórie bytového domu ACA ***, ktorého súčasťou bolo aj PROMO VIDEO. Následne brand manažér Vína Nitra p. Ján Snovák previedol hostí zážitkovým tastingom prvej kolekcie. 

Vyvrcholením eventu sa stalo odhalenie a krst originálnej pečate vín JAGUAR Collection, ktoré svojou kvalitou súperia s najlepšími vínami sveta. Fľaše novej kolekcie sú označené zlatou pečaťou JAGUAR Collection, ktorá len zvýrazňuje výnimočnú značku automobilov Jaguar Land Rover.  

Sme presvedčení, že nová kolekcia značky vín Jaguar Collection bude patriť k najlepším prémiovým spiritom nie len v Nitre. Krstu sa zúčastnili významní hostia p. Kamil Kmeč, manažér Jaguar Land Rover s manželkou, p. Róbert Hulák, riaditeľ NES Nová Dubnica s manželkou, p. Igor Galovič, riaditeľ produktovodu SLOVNAFT s manželkou, p. Igor Hubinský a Martin Lužbeťák, vedúci odborných útvarov Agrokomplex Nitra, p. Daniel Pecháč, manažér Agroinreštaurácie Kaštieľa Mojmírovce a ďalší významní hostia. 

Vína značky JAGUAR Collection sú limitovanou edíciou, ktorých vínne odrody sú zahalené rúškom tajomstva kvality a zrelosti novej úrody hrozna Vína Nitra, datovanej ku dňu uvedenia na trh prvého automobilu závodu Jaguar Land Rover Nitra.  

Krst pečate a značky vína

JAGUAR Collection