Referencie
Napísali ste o nás....

Peter Kováč, Žilina 


Skvelá alternatíva ubytovania v meste Nitra

Bytový dom Agro Complex Apartments *** v Nitre som navštívil prvýkrát a už pri príchode ma potešilo milé privítanie na recepcii. Príjemná recepčná mi hneď pri nástupe na pobyt ponúkla zľavovú bonusovú kartu, využil som ju pri objednávke taxi i na donášku pizze. Fajn nápad. Oceňujem výbornú polohu bytového domu v tichom prostredí, v tesnej blízkosti výstaviska Agrokomplex a zároveň aj malú vzdialenosť od centra Nitry. Veľmi dobrý dojem na mňa urobilo priestranné parkovisko priamo pri bytovom dome, dokonca už aj s trendy nabíjačkou pre elektromobily. Páčil sa mi moderný štýl zariadenia izby i s chladničkou, možnosť využitia kvalitne vybavenej spoločnej kuchynky. Na chodbe som mal k dispozícii aj kávomat s ponukou chutnej kávy. Výborný výber ubytovania, doporučujem. 

Linda, Bratislava

Agro Complex Apartments *** odzrkadluje najnovší trend moderného a kvalitného bývania v Nitre. Byty čisté, nové, reprezentatívne pre manažérov najvyššieho rangu. Kompetentný personál sa postaral o pohodlie počas bývania. Obrovským prekvapením bola kartička výhod a chutné vlastné víno, ktoré má čakalo na izbe:-). Odporúčam všetkým manažérom a obchodným cestujúcim!

Mária F., Zvolen

Bola som príjemne prekvapená výhodnou polohou bytového domu v tesnej blízkosti výstaviska AX.Potešila ma aj možnosť využitia zľavneného taxi Netopír a možnosť využitia klubovej zľavovej karty. Vaše služby určite využijem pri ďalších výstavách v Nitre.


Eva, Rimavská Sobota

Páčila sa mi poloha, prostredie, v ktorom boli apartmány umiestnené, systém vstupu a výstupu do objektu. Páčilo sa mi, že nás pri ubytovaní vybavili kartičkou pre taxík za 1,90 € platnú po celom meste v tejto cene. 

Peter K., Žilina

Ďakujem za príjemný pobyt v bytovom dome Agro Complex Apartments. Oceňujem tiché a veľmi príjemné prostredie, ochotu personálu na recepcii a perfektnú výbavu kuchynky. 

Teresa, Polska

"Dobre i spokojne miejsce"