Náš tím
W COMPLEX, s.r.o.

Manažment 

W COMPLEX s.r.o. je organizačnou súčasťou W Corporation: profesionálneho združenia úzko spolupracujúcich, kapitálovo, investične a organizačne prepojených úspešných podnikateľských subjektov zdieľajúcich spoločné podnikateľské hodnoty, finančnú stabilitu, profesionálny servis a vzájomnú podporu W Asset Management v záujme dlhodobého udržateľného efektívneho rozvoja a prosperity združenia. 

Vladimír LUDVÍK

JUDr. Ing., RSc. MBA

Konateľ spoločnosti

Absolvent inžinierskeho štúdia Vysokej škole ekonomickej v Bratislave, doktorantského právnického štúdia v Prahe, manažérskeho štúdia na The Open University Business School a štúdia MBA na Sales Manager Akademie Ekonomickej univerzity Viedeň, štúdia RSc. na Slovenskej realitnej akadémii v Bratislave. Úspešny riešiteľ a projektový manažér inovatívnych projektov v oblasti solárnej energetiky, produktovodnej prepravy látok na báze ropy a ropných produktov a viacerých realitných projektov. Prezident spoločnosti W Corporation a konateľ W Complex s.r.o.

Linda MÓDEROVÁ

Ing., RSc. MBA

Obchodná riaditeľka


Absolventka inžinierskeho štúdia Ekonomickej univerzity v Bratislave, manažérskeho štúdia MBA na Sales Manager Akademie Ekonomickej univerzity Viedeň, prestížnej OISE Oxford Akademie vo Velkej Británii a štúdia RSc. na Slovenskej realitnej akadémii v Bratislave. Nositeľka certifikácie kvalifikovaného realitného poradcu SRA. Úspešná riešiteľka a projektová manažérka finančného manažmentu rezidenčných projektov Real Asset Managementu. Výkonná riaditeľka a prokúra spoločnosti W Complex s.r.o.

Jarmila GALOVIČOVÁ

Mgr.

Výkonná  riaditeľka ACA***


Absolventka magisterského štúdia Univerzity Jána Amosa Komenského v Prahe. Je úspešnou manažérkou  súkromných dovolenkových apartmánov IGOJA APARTMENTS***  v  Podhájskej a na Liptove. Nositeľka certifikácie kvalifikovaného realitného poradcu Slovenskej realitnej akadémie. Výkonná riaditeľka Agro Complex Apartmens *** v Nitre a prokúra spoločnosti W Complex s.r.o.

Agro Complex Apartments***

Prevádzkový tím 

Monika Bédiová

Barbora Beláňová

Monika Vadkertiová

Viktória Zajacová

Gabriela Bednárová

Andrea Paulovičová

Alena Ellerová