Nabíjanie  elektromobilov  v  ACA

Prídite sa k nám dobiť

Prvý bytový dom v Nitre s vlastnou nabíjacou stanicou !

Spoločnosť W Complex s.r.o. patrí k iniciátorom a nadšeným propagátorom inovatívnych technológií, ktoré podporujú ochranu životného prostredia. Preto sme uviedli  do prevádzky 1. nabíjaciu stanicu elektromobilov pre bytový dom v Nitre. Je inštalovaná priamo na parkovisku Bytového domu ACA***. Obsahuje všetky typy konektorov, ktoré sú dostupné pre modely elektrických automobilov.  Nabíjacia stanica je tak dostupná na viditeľnom mieste, žiadny elektromobilista nemusí zložito hľadať miesto na "tankovanie" svojho vozidla alebo e-bicykla. Vychádzame v ústrety majiteľom vozidiel a elektrických bicyklov, ktoré neznečisťujú ovzdušie v meste Nitra a napomáhajú tak zlepšovať jeho životné prostredie. Pri "tankovaní" stanicu aktivuje od 08:00 do 20:00 hod recepcia Bytového domu ACA***                                                         

Tesla Destination Charger v ACE***

Náš nabíjací stojan je neprehliadnuteľný, zbadáte ho ihneď pri vstupe na parkovisko s vyhradeným parkovaním zvýrazneným na zeleno. Žlté dorazy umožnia pohodlne k stojanu zacúvať.

Príďte sa k nám ubytovať a Váš "e-tátoš" si doplní energiu. Rýchlosť nabíjania je až 110km za hodinu. Na našich nabíjacích stojanoch je možné nabíjať súčasne šesť elektromobilov. 

Ideálne pre všetky modely vozidiel TESLA S, X a 3, Volkswagen eUP, eGolf a iD,

Nissan Leaf, BMW i3, Jaguar eP a ďalšie.

Technické parametre nabíjačky elektromobilov ACA:

1x Tesla Destination Charger (Tesla only)
1x Tesla Universal Charger
2x 400V, 22kW, 32A ("päťkolík")
2x 400V, 11kW, 16A ("päťkolík")
4x 230V, 3,7kW
Cena nabíjania bez obmedzenia : 20 € s DPH, platba na recepcii ACA***