PROFIL SPOLOČNOSTI

Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami. Radi Vás privítame so šálkou kvalitnej kávy alebo dobrého čaju. Kanceláriu našej realitnej spoločnosti nájdete v Nitre, na Akademickej ul. č. 3, v Bytovom dome ACA*** na prízemí. 


W Complex s.r.o.


realitná spoločnosť prvej voľby - dlhodobý, rešpektovaný, vyhľadávaný partner pre klientov požadujúcich záruky, profesionálne služby a komplexné realitné poradenstvo.


W Complex je inovatívna, investično-realitná spoločnosť, ktorá sa zameriava na budovanie vlastných rezidenčných aktív, ako aj na realitné sprostredkovanie individuálnym klientom a spoločnosti W Real s.r.o.

W Complex je zastúpený realitnými profesionálmi, ktorí poskytujú svojim klientom nadštandardný servis. 

Filozofiou manažmentu je poskytovať profesionálne služby prostredníctvom vysoko odborného a eticky vyspelého tímu realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vzájomne úzko spolupracujú. Pozorne monitorujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme súčasné trendy ovplyvňujúce formovanie realitného trhu. Poznáme oblasť Real Estate, vieme ako pracuje developerský trh a máme cit pre individuálne potreby každého klienta. 

       Ponúkame najlepšie nehnuteľnosti, pre ktoré vieme nájsť spokojných klientov. Poznáme spokojných klientov, pre ktorých vieme nájsť najlepšie nehnuteľnosti.

Odbornosť

Dokonale poznáme realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou. 

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy. 

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť. 

  • Sme silnou značkou na realitnom trhu
  • Realitné sprostredkovanie nás baví a robíme ho výborne
  • Sme členom Realitnej únie SR
  • Spolupracujeme s najlepšími expertmi vo všetkých oblastiach
  • Pracujeme v príjemnom prostredí a využívame moderné technológie
  • Využívame inovatívne technológie a naše ekologické myslenie nás posúva vpred

Exkluzivita
Profesionalita
Fullservis