PROFIL SPOLOČNOSTI


W Complex s.r.o.


realitná spoločnosť prvej voľby - dlhodobý, rešpektovaný, vyhľadávaný partner pre klientov požadujúcich záruky, profesionálne služby a komplexné realitné poradenstvo.


W Complex je inovatívna, investično-realitná spoločnosť, ktorá sa zameriava na budovanie vlastných rezidenčných aktív, ako aj na realitné sprostredkovanie individuálnym klientom a spoločnosti W Real s.r.o.

W Complex je zastúpený realitnými profesionálmi, ktorí poskytujú svojim klientom nadštandardný servis. 

Filozofiou manažmentu je poskytovať profesionálne služby prostredníctvom vysoko odborného a eticky vyspelého tímu realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vzájomne úzko spolupracujú. Pozorne monitorujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme súčasné trendy ovplyvňujúce formovanie realitného trhu. Poznáme oblasť Real Estate, vieme ako pracuje developerský trh a máme cit pre individuálne potreby každého klienta. 

       Ponúkame najlepšie nehnuteľnosti, pre ktoré vieme nájsť spokojných klientov. Poznáme spokojných klientov, pre ktorých vieme nájsť najlepšie nehnuteľnosti.

Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami. Radi Vás privítame so šálkou kvalitnej kávy alebo dobrého čaju. Kanceláriu našej realitnej spoločnosti nájdete v Nitre, na Akademickej ul. č. 3, v Bytovom dome ACA*** na prízemí. 

Odbornosť

Dokonale poznáme realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou. 

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy. 

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť. 

  • Sme silnou značkou na realitnom trhu
  • Realitné sprostredkovanie nás baví a robíme ho výborne
  • Sme členom Realitnej únie SR
  • Spolupracujeme s najlepšími expertmi vo všetkých oblastiach
  • Pracujeme v príjemnom prostredí a využívame moderné technológie
  • Využívame inovatívne technológie a naše ekologické myslenie nás posúva vpred

Exkluzivita
Profesionalita
Fullservis