PROFIL SPOLOČNOSTI


W Complex s.r.o.


realitná spoločnosť prvej voľby - dlhodobý, rešpektovaný, vyhľadávaný partner pre klientov požadujúcich záruky, profesionálne služby a komplexné realitné poradenstvo.


W Complex je inovatívna, investično-realitná spoločnosť, ktorá sa zameriava na budovanie vlastných rezidenčných aktív, ako aj na realitné sprostredkovanie individuálnym klientom a spoločnosti W Real s.r.o.

W Complex je zastúpený realitnými profesionálmi, ktorí poskytujú svojim klientom nadštandardný servis. 

Filozofiou manažmentu je poskytovať profesionálne služby prostredníctvom vysoko odborného a eticky vyspelého tímu realitných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí vzájomne úzko spolupracujú. Pozorne monitorujeme, analyzujeme a vyhodnocujeme súčasné trendy ovplyvňujúce formovanie realitného trhu. Poznáme oblasť Real Estate, vieme ako pracuje developerský trh a máme cit pre individuálne potreby každého klienta. 

Ponúkame najlepšie nehnuteľnosti, pre ktoré vieme nájsť spokojných klientov. Poznáme spokojných klientov, pre ktorých vieme nájsť najlepšie nehnuteľnosti.

Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami. Radi Vás privítame so šálkou kvalitnej kávy alebo dobrého čaju. Kanceláriu našej realitnej spoločnosti nájdete v Nitre, na Akademickej ul. č. 3, v Bytovom dome ACA*** na prízemí.