Referencie

Napísali ste o nás....

Ekaterina Kosykh


Всё соответствует описанию. Ожидания оправдались.

Прекрасное соотношение цена-качество, отличный персонал, чистые номера, хорошо работает интернет. Можно взять фен и утюг бесплатно на ресепшене (залог 5 евро), потом возвращают. Хорошо оборудованная кухня со свежим ремонтом и всей необходимой посудой.

Zuzana P.


I recommend it. Sure, I will want to stay there on another business trip to Nitra.


Great staff, silent place, near to the centre. Lovely bathroom and new refurbished room. 

Milan F., Prešov

Výborná alternatíva počas výstav na Agrokomplexe


Na môj účel prespania počas akcie v areáli Agrokomplexu ideálne, pre blízkosť. Novo zariadené ubytovanie, bezproblémové parkovanie, ochotný personál, možnosť využiť kuchynku. 

Prekvapila ma možnosť zakúpiť si na recepcii kvalitné nitrianske víno, je výborné, že ubytovacie zariadenie ponúka aj možnosť objednania raňajok v neďalekej reštaurácii, ktorá je vzdialená doslova iba na skok bytového domu.

Po týchto pozitívnych skúsenostiach som našiel v Nitre výbornú alternatívu ubytovania počas výstav Agrokomplexu.  


Peter Kováč, Žilina 


Skvelá alternatíva ubytovania v meste Nitra

Bytový dom Agro Complex Apartments *** v Nitre som navštívil prvýkrát a už pri príchode ma potešilo milé privítanie na recepcii. Príjemná recepčná mi hneď pri nástupe na pobyt ponúkla zľavovú bonusovú kartu, využil som ju pri objednávke taxi i na donášku pizze. Fajn nápad. Oceňujem výbornú polohu bytového domu v tichom prostredí, v tesnej blízkosti výstaviska Agrokomplex a zároveň aj malú vzdialenosť od centra Nitry. Veľmi dobrý dojem na mňa urobilo priestranné parkovisko priamo pri bytovom dome, dokonca už aj s trendy nabíjačkou pre elektromobily. Páčil sa mi moderný štýl zariadenia izby i s chladničkou, možnosť využitia kvalitne vybavenej spoločnej kuchynky. Na chodbe som mal k dispozícii aj kávomat s ponukou chutnej kávy. Výborný výber ubytovania, doporučujem. 

Linda, Bratislava

Agro Complex Apartments *** odzrkadluje najnovší trend moderného a kvalitného bývania v Nitre. Byty čisté, nové, reprezentatívne pre manažérov najvyššieho rangu. Kompetentný personál sa postaral o pohodlie počas bývania. Obrovským prekvapením bola kartička výhod a chutné vlastné víno, ktoré má čakalo na izbe:-). Odporúčam všetkým manažérom a obchodným cestujúcim!

Mária F., Zvolen

Bola som príjemne prekvapená výhodnou polohou bytového domu v tesnej blízkosti výstaviska AX.Potešila ma aj možnosť využitia zľavneného taxi Netopír a možnosť využitia klubovej zľavovej karty. Vaše služby určite využijem pri ďalších výstavách v Nitre.


Eva, Rimavská Sobota

Páčila sa mi poloha, prostredie, v ktorom boli apartmány umiestnené, systém vstupu a výstupu do objektu. Páčilo sa mi, že nás pri ubytovaní vybavili kartičkou pre taxík za 1,90 € platnú po celom meste v tejto cene. 

Peter K., Žilina

Ďakujem za príjemný pobyt v bytovom dome Agro Complex Apartments. Oceňujem tiché a veľmi príjemné prostredie, ochotu personálu na recepcii a perfektnú výbavu kuchynky. 

Teresa, Polska

"Dobre i spokojne miejsce"